Kapat
Arama
Filters
Kapat

USEM

USEM, ulusal ve uluslararası alanda uzaktan eğitim sertifika programları düzenlemek ve içerik sağlamak amacıyla kurulmuş bir kuruluştur. Sertifika programları ve eğitim içerikleri Avrupa Kredi Transfer Sistemine (AKTS) uyumlu bir şekilde hazırlanmaktadır.

USEM, hayat boyu öğrenme politikasını ilke edinmiştir. Hayat boyu öğrenmede, farklı zaman ve farklı yerlerde esnek, çeşitli ve kullanılabilir yaşam boyu sürdürülecek olan öğrenme ilkesi esastır. Birey hangi yaşta olursa olsun, eğitim seviyesi ne olursa olsun hayat boyu öğrenmenin bir parçasıdır.

İş bulmak, işinde yükselmek ve özgeçmişine güç katmak isteyen adaylar sertifika programlarımıza katılarak diğer adaylara kıyasla avantajlı duruma geçerler. Sertifikalı eğitimler de aldığınız eğitimi belgelemek mümkün olmaktadır.

 

 

Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Programı

Bu eğitimin amacı, Aile ve Dini Rehberlik Bürolarında istihdam edilmek üzere görevlendirilecek danışmanların yetiştirilmesine olanak sağlamaktır. Din görevlileri, ailelerle birebir ilişki içerisinde hizmet sunarak, görev yaptıkları mahalle ve köyde insanların sosyal ve ekonomik durumlarını yakından takip ve analiz etme imkanı bulacaklardır. Din hizmetleri uzmanı veya dört yıllık dini yüksekokul mezunu Kur’an kursu öğreticisi, imam-hatip ve müezzin-kayyım veya bu yönde kendisini geliştirmek isteyenlere bu eğitim alınması önerilmektedir.
149,90 ₺ 79,90 ₺

Akademik Makale Yazımı Eğitimi Sertifika Programı

Bu eğitim, akademisyenler, uzmanlar, doktorlar, tıpta uzmanlığa hazırlananlar, akademik olarak yükselmek isteyenler, akademik teşviklerden yararlanmak isteyenler, araştırmacılar, bilimsel bildiri veya makale yazmak isteyen üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenmektedir.
299,90 ₺ 79,90 ₺

Anatomi ve Fizyoloji Eğitimi Sertifika Programı

ANATOMİ:İnsan vücudunun normal şeklini,yapısını,vücudunu oluşturan organları ve bu organlar arasındaki fonksiyonel ilişkileri inceleyen bilim dalıdır. FİZYOLOJİ:Vücut yapısını oluşturan organ yada oluşumların işlevlerini ve bu işlevler için vücutta oluşan olayları inceleyen bilim dalıdır.
580,00 ₺ 79,90 ₺

Araştırma Teknikleri Eğitimi Sertifika Programı

Araştırma, kişinin yaşadığı toplumu ve çevreyi tanımak, karşılaşılan sorunlara çözüm yolları bulmak ve yeni keşiflerde bulunmak için giriştiği çabadır. Bu çaba bilginin bulunması, geliştirilmesi ve gerçeğe uygun olup olmadığının kontrol edilmesi için harcanır. Bu esnada konuya ve sorunlara ilişkin veriler toplanır, toplanan veriler analiz edilir ve bir sonuca ulaşılır.Bu eğitim size araştırma teknikleri ile birlikte bilgi ve bakış açısı kazandırmaktadır.
200,00 ₺ 59,90 ₺

Araştırma ve Geliştirme Yönetimi Eğitimi Sertifika Programı

Bu eğitim, işletmelerin Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) departmanlarında Ar-Ge Uzmanı, Ar-Ge Mühendisi ya da inovasyon uzmanı olarak çalışan veya bu alanlarda çalışmak isteyen adaylar için düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı Ar-Ge Yönetimi eğitim programıdır. Ayrıca, yakın gelecekte Ar-Ge alanında çalışan ve çalışmak isteyenlerden belge zorunluluğu getirilmesi beklenmekte ve bu konuda hazırlık yapılmaktadır.
69,90 ₺