Kapat
Arama
Filters
Kapat

Vakademi

Vakademi, 2014 yılından bu yana bireysel ve kurumsal alanda uzaktan eğitim ve (LMS) eğitim yönetim sistemi çözümleri sunan bir online eğitim platformudur.

Vakademi ailesi olarak bu yolculuğa çıkmadan önce, yüzyılın getirdiği yeni uygulama ve öğrenme modellerini inceleyerek, ihtiyaçlarınıza yönelik ARGE çalışmaları başlattık. Her kurumun ve bireyin taleplerini tamamlayacak olan alanlarda, tespitlerimizi yaptıktan sonra sizlere sunmaya karar verdik. Bu yola çıkarken bugüne kadar yapılmış olan eğitim uygulamalarını mercek altına alıp uzunca bir süre araştırdık. Sizlere "işte aradığım eğitim modeli burada" dedirtecek eğitimleri hazırladık. 

Bugüne kadar 15 binden fazla bireysel üyemize, toplamda iş ortaklarımızın da katkısıyla 150 binden fazla kurumsal ve bireysel kullanıcıya hizmet vererek kişisel ve profesyonel hayatlarında kullanabilecekleri bilgi ve yetkinlikler kazandırdık.

Kalıcı, yararlı, tüm ihtiyaçlara cevap veren, teorik olarak verilen eğitimlerin uygulamaya geçirilmesini kolaylaştıran bir sistemle, iş ve sosyal yaşamınızda bir adım daha öne çıkacağınız yetkinlikler kazandırmaya devam ediyoruz.

Amacımız, kurumların ve bireylerin, profesyonel gelişimlerini destekleyip, teknolojik çağa ayak uydurmalarını sağlamak; yenilikçi, geliştirilmiş ve sağlam altyapımızla eğitimlere erişiminizi kolaylaştırmaktır.

Siz kariyerinizde ilerlerken, Vakademi ailesi olarak, her konuda tutkusunu ön plana çıkarmış olan ekibimizle sizlere çözümler sunmayı ve hedeflerinize ulaşırken sizlere eşlik etmeyi arzu ediyoruz. 

Adobe Photoshop CC 2015 ile E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Adobe Photoshop CC 2015 ile E-Ticaret Sitesi Tasarımı Online Eğitim Setinde Adobe Photoshop CC 2015 programını kullanarak bir e-ticaret sitesinin görsel tasarımını yapmayı göreceksiniz. Izgara yani grid yapısını kullanarak site tasarımını responsive uyumlu olarak yapacak, Adobe Photoshop'un özelliklerini web ortamı için kullanmayı öğreneceksiniz.
149,90 ₺

Adobe Photoshop CC 2015 ile Film Afişi Tasarımı

Prodüksiyon projeleri, bir grafik tasarımcının kendi farkını ortaya koyabileceği en önemli alanlardan biridir. Photoshop CC 2015 ile Film Afişi Tasarlamak online eğitimine hoş geldiniz. Prodüksiyon firmalarının televizyon ya da sinema gibi ortamlar için hazırladıkları projelerinin tamamında görsel tasarıma ihtiyaç duyulmaktadır. Sayısız denebilecek kadar çok yönlü tasarım ihtiyaçlarından en önemlisi de projenin tanıtımında önemli rol oynayan afişlerdir.
119,90 ₺

Duygusal Zeka

Duygusal Zekâ online eğitim seti IQ ve EQ kavramlarını irdeleyerek, IQ ve EQ arasındaki farklılıkları, EQ nun kurumsal ve bireysel etkilerini, EQ'yu geliştimenin mümkün olup, olmadığını açıklayan bilgiler içermektedir.
69,90 ₺